BADANIA USG

USG Szczecin
To jedna z najbardziej skutecznych metod diagnozowania schorzeń. USG, czyli ultrasonografia, jest badaniem pozwalającym na uzyskanie obrazu narządów i tkanek ludzkiego organizmu. Jest przy tym w pełni bezpieczne, nieinwazyjne oraz bezbolesne. Nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania USG, dzięki czemu lekarz może zdiagnozować nawet najmniejsze nieprawidłowości występujące w danej części ciała. Dzięki tej metodzie, można jak najszybciej rozpoznać i wdrożyć odpowiednie leczenie, co zdecydowanie wpływa na skrócenie okresu leczenia pacjenta. Badanie może być wykonywane wielokrotnie, a także jest zupełnie bezboleśne, dzięki czemu pozwala na leczenie wielu zróżnicowanych dolegliwości.


Badania USG przy użyciu specjalistycznego sprzętu
Wykonujemy specjalistyczne badania USG w Szczecinie obejmujące diagnostykę: stawów i mięśni, stawów biodrowych u dzieci oraz badania USG jamy brzusznej (narządy wewnętrzne), węzłów chłonnych, ślinianek, tarczycy, sutków. Pacjenci, którzy odwiedzą naszą placówkę, mogą skorzystać m.in. z konsultacji specjalistycznej oraz badania ultrasonograficznego. Oferujemy profesjonalne badania USG stawów, które jest niezbędne w przypadku chorób tych części ciała, a także przy urazach ścięgien i więzadeł. Współpracujemy z wieloma specjalistami, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w stawianiu trafnych diagnoz oraz dalszym leczeniu konkretnych, nawet najbardziej problematycznych dolegliwości.


Profesjonalne badanie USG – Szczecin.

Trafna diagnoza, która przyspiesza leczenie
Szczegółowa diagnoza uzyskiwana dzięki USG to jedno z najlepszych rozwiązań stosowanych we współczesnej medycynie. Jak wygląda tego typu badanie? Działanie sprzętu stosowanego do przeprowadzania USG opiera się na wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych, które pozwalają zobaczyć zarys narządów wewnętrznych. Wszystko widać na specjalnym monitorze. Obraz można zatrzymać, wydrukować, a także dokonać pomiarów danego narządu. Ze względu na swoją efektywność, nieinwazyjność i stosunkowo korzystną cenę, badanie ultrasonograficzne jest stosowane bardzo często i w wielu dziedzinach współczesnej medycyny.


Zapraszamy na badania USG!
Jeżeli są Państwo zainteresowani specjalistycznym badaniem USG, zapraszamy do kontaktu. Jako jeden z nielicznych ośrodków w okolicach Szczecina, zapewniamy profesjonalne usługi ortopedyczne i rehabilitacyjne. Specjalizujemy się w ortopedii, traumatologii, reumatologii, rehabilitacji, diagnostyce obrazowej oraz neurologii. W celu umówienia się na wizytę, zachęcamy do skontaktowania się telefonicznie z naszą rejestracją.

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk