_WIE7532.jpg

BIODRA

USG bioderek Szczecin
U niektórych noworodków może wystąpić tzw. dysplazja stawu biodrowego. Odpowiednio szybkie wykrycie tej wady może zapobiec wielu problemom, a nawet trwałemu kalectwu. W celu uzyskania dokładnej diagnozy oferujemy Państwu USG bioderek w Szczecinie, które umożliwi podjęcie natychmiastowego leczenia dysplazji. Niestety, jest to jedna z najczęściej występujących wad wrodzonych, zaś niewykryta odpowiednio wcześnie, może doprowadzić do skrócenia jednej z nóg i utykania. Dlatego tak ważne jest, jak najszybsze przeprowadzenie badania USG, stanowiącego jedną z najpewniejszych i najlepszych metod, które umożliwiają postawienie jednoznacznej oraz specjalistycznej diagnozy.


Profilaktyka na pierwszym miejscu. USG bioderek dla dzieci
USG bioderek wykonywane w naszym ośrodku jest jak najbardziej bezpieczne, nieinwazyjne, oraz bezbolesne dla maluszka. Pozwala w szybki sposób ocenić stan rozwoju stawów dziecka. Dysplazja występuje nawet u 5% noworodków, dlatego tak istotna jest odpowiednia profilaktyka. Nasze centrum funkcjonujące w Szczecinie zapewnia kompleksową obsługę w zakresie tego typu diagnostyki, a także terapii związanej ze schorzeniami stawów. Odwiedzający nas pacjenci mogą skorzystać nie tylko z badania ultrasonograficznego,

ale także ze specjalistycznej konsultacji.


Nowoczesny sprzęt, fachowa obsługa i miła atmosfera. USG bioderek – Szczecin i okolice
Jak wygląda USG bioderek? Badanie przeprowadzane jest za pomocą wyjątkowo czułej głowicy oraz sondy liniowej, ustawionej na właściwą częstotliwość. Lekarz przykłada głowicę do bioder maluszka, a na ekranie specjalnego monitora pojawia się obraz przedstawiający zarys stawów biodrowych dziecka. Obraz można zatrzymać i wydrukować. Dzięki takiemu badaniu, specjalista bez problemu oceni, czy rozwój stawów u niemowlęcia przebiega prawidłowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani wizytą w naszej przychodni lub chcą dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu umieszczonym na naszej stronie.

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk