KRĘGOSŁUP

Rehabilitacja po operacji kręgosłupa Szczecin
Gdy zmiany w kr
ęgosłupie są posunięte wyjątkowo daleko, konieczne staje się przeprowadzenie operacji. Jednak interwencja chirurga jest tylko pierwszym etapem leczenia. Oferowana przez nasz ośrodek rehabilitacja po operacji kręgosłupa (realizowana w Szczecinie) zapewnia doskonałe efekty i szybki powrót do sprawności po przebytym zabiegu chirurgicznym. Nie musisz żyć z nieprzyjemnymi dolegliwościami – dzięki stosowanym przez nas technikom pożegnasz się z bólem, a nowoczesne i sprawdzone metody szybko zaczną przynosić oczekiwany efekt. Wybierając rehabilitanta, należy kierować się efektywnością stosowanych praktyk i doświadczeniem. U nas znajdziesz idealną obsługę!

Osteopath bei der Arbeit

SPECJALISTYCZNA POMOC PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA.

Odzyskaj sprawność dzięki doskonale przeprowadzonej rehabilitacji

Nasz ośrodek oferuje wszystko to, dzięki czemu rehabilitacja kręgosłupa stanowi skuteczne działanie dla przedłużenia efektów przeprowadzonej interwencji chirurgicznej. Oczywiście dobór technik, ćwiczeń i kolejność ich przeprowadzania, są zależne przede wszystkim od charakteru schorzenia i operacji. Większość pacjentów odczuwa znaczącą ulgę już po przeprowadzeniu samej operacji, jednak to właśnie odpowiednia rehabilitacje stanowi o finalnym sukcesie tych działań. Nasi rehabilitanci instruują pacjentów o tym, jak sprawić, aby efekty pojawiały się w odpowiednim czasie i jakie działania należ podjąć w celu poprawy jakości życia danej osoby. Dzięki dobrze przeprowadzonej rehabilitacji, na długie lata, a być może nawet do końca życia, zapomnisz o bólu i jego przykrych konsekwencjach.

TERAPIA MANUALNA KRĘGOSŁUPA – SZCZECIN I OKOLICE

Nasze centrum ortopedii i rehabilitacji jest jednym z niewielu ośrodków w Szczecinie, którego główną specjalnością jest terapia manualna kręgosłupa. Stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, obejmując nad nim całościową opiekę medyczną. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym z zakresu ortopedii i traumatologii, diagnostyki obrazowej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji. Terapia manualna jest uznaną metodą fizjoterapii, która pozwala na dotarcie do źródeł bólu i zapewnia całkowite odzyskanie równowagi mięśniowej. Polega na działaniu głównie w obrębie stawów i innych tkanek miękkich, przynosząc doskonałe efekty. Dzięki temu cieszy się ogromnym uznaniem w kręgach medycyny akademickiej.

Antwort
X-Ray Ergebnisse

REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO SZCZECIN

Rehabilitacja kręgosłupa szyjnego to kolejna nasza specjalność. Ze względu na szczególne uwrażliwienie tego odcinka na wszelkie urazy i podatność na ból, wymaga on specjalnych umiejętności i troski rehabilitacyjnej. Zapewniamy najlepszą opiekę i wykorzystujemy sprawdzone metody, dzięki którym bez problemu odzyskasz sprawność również po operacjach związanych z tą wyjątkowo delikatną częścią kręgosłupa. Stosowane przez nas metody zapewniają uniknięcie wszelkiego rodzaju powikłań. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i skontaktowania się pod podanym numerem telefonu.

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk