MGR OLIVER PACHUTA

Rehabilitanci

Mgr Oliver Pachuta – doświadczony fizjoterapeuta z pasji i wykształcenia – absolwent wydziału Nauk o Zdrowiu na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Mgr Oliver Pachuta – doświadczony fizjoterapeuta z pasji i wykształcenia – absolwent wydziału Nauk o Zdrowiu na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2012 roku, odbywając również kursy, uczestnicząc w szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych.
Budowa ciała ludzkiego oraz niezliczone zależności jakie występują pomiędzy jego elementami wciąż mnie fascynują. Możliwość pracowania na żywym organizmie, w którym nie wszystko jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać jest dla niego ogromnym wyzwaniem, ale przez to również ogromną satysfakcją, gdy widoczne są pożądane efekty. Największą satysfakcję czerpie jednak z zadowolenia moich pacjentów, szczególnie tych początkowo sceptycznie nastawionych do metod mojej pracy.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się jak najwięcej słuchać, aby móc jak najlepiej zlokalizować źródło problemu. Po wizytach
w gabinecie, jeśli jest taka konieczność, przesyłane są ćwiczenia pacjentom, jakie powinni wykonywać w domu, aby wspomóc szybszy powrót do formy. Praca jest dla niego przede wszystkim wielką pasją, a możliwość pomocy pacjentom największą satysfakcją.
Prywatnie uwielbia gotować kuchnię polską oraz włoską, włącznie z pizzą.
I jest w tym dobry. Uwielbia podróżować, zwiedzać, ale również poznawać kuchnie każdego zakamarka świata – odwiedzając nowe kraje zawsze próbuje wszystkich regionalnych potraw. Kolejną jego wielką pasją jest piłka nożna, zarówno czynna jak i bierna. W dalszym ciągu jest czynnym zawodnikiem jednej z drużyn w lidze okręgowej, więc kontuzje sportowców jest w stanie znakomicie zrozumieć.

MGR OLIVER PACHUTA

Terapia manualna narządu ruchu
Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja ortopedyczna
Rehabilitacja neurologiczna
Zaburzenia narządów wewnętrznych (terapia wisceralna)
Terapia czaszkowo-krzyżowa
Trening sportowy
Analiza chodu
Zaburzenia mięśniowo-powięziowe
Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe

Leczenie migren
Nietrzymanie moczu

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk