_WIE7532.jpg

NADGARSTEK

USG nadgarstka Szczecin
Nasza placówka zlokalizowana w Szczecinie to jedno z niewielu ośrodków medycznych w Północnej Polsce specjalizujących się w dziedzinie ortopedii. Centrum Ortopedii i Rehabilitacji to miejsce oferujące kompleksową usługę na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się badania USG stawów i tkanek (m.in. nadgarstka, kolana, łokcia), USG dopplerowskie oraz bioder u dzieci. W trosce o zdrowie i zadowolenie pacjentów oraz wdrażanie najnowszych metod leczenia, zespół specjalistów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach organizowanych przez renomowane ośrodki w Kanadzie, Austrii czy Szwajcarii.
Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie
W naszej ofercie znajdują się m.in. badania USG stawów i tkanek – nadgarstka, kolana, łokcia. Specjaliści z zakresu diagnostyki obrazowej wykonają badanie, które pozwoli na uzyskanie informacji niezbędnych do podjęcia i obrania kierunku leczenia. Wskazaniem do wykonania badania USG nadgarstka są guzki, opuchlizna, zaburzenia ruchu i ból (ostry lub przewlekły) w obrębie stawu, zwyrodnienia, choroby reumatoidalne,

problemy z trzymaniem przedmiotów lub uraz.


USG nadgarstka w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie
Badanie USG nadgarstka jest całkowicie bezbolesne oraz bezpieczne – należy jednak pamiętać, że nie można wykonać go przez gips czy opatrunek, pacjent powinien mieć więc możliwość odsłonięcia miejsca na czas badania. Wskazaniem do wykonania badania USG nadgarstka jest zaburzenie ruchu w stawie, przewlekły lub ostry ból, guzy, zmiany urazowe lub zapalne. Częstym powodem przeprowadzania badania jest również zespół cieśni nadgarstka.
Wykonaj badanie USG nadgarstka w naszym Centrum Ortopedii i Rehabilitacji.
W Centrum Ortopedii i Rehabilitacji znajdującym się w Szczecinie, oferujemy specjalistyczne badania, konsultacje lekarskie oraz rehabilitacje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany personel oraz zespół lekarzy zadba o Państwa kompleksowo. W naszej ofercie znajdują się usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne: specjalistyczne badania USG nadgarstka, konsultacje lekarskie oraz leczenie rehabilitacyjne. Zespół lekarzy wciąż podnosi swoje kwalifikacje na zagranicznych stażach i kursach, by zapewnić maksymalną opiekę z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod leczenia.

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk