Rehabilitacja Fizjoterapia Szczecin, ter

NASZE CENTRUM

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji ze Szczecina oferują Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne jako jeden z niewielu ośrodków medycznych specjalizujących się w tej dziedzinie w Północnej Polsce.

W latach 1998-2005 przede wszystkim prowadziliśmy specjalistyczną rehabilitację bazującą na technikach terapii manualnej. Następnie po 7 latach działalności rozszerzyliśmy naszą ofertę o ortopedię. Od początku działalności udało nam się zyskać wielu zadowolonych Pacjentów, a wraz z nimi nieocenione doświadczenie. Ponadto wciąż rozszerzamy zakres specjalizacji.

Obecnie nasza oferta to ortopedia i traumatologia, neurologia, reumatologia, pediatria, neurologia dziecięca, neurochirurgia, rehabilitacja sportowa, rehabilitacja sensomotoryczna, rehabilitacja po operacji kręgosłupa, po wszczepieniu protez, przy schorzeniach stawów i urazach, a także diagnostyka obrazowa. Pacjentom zapewniamy pełne wsparcie w terapii manualnej pod okiem mgra Zbigniewa Pawłowskiego – jednego z najwybitniejszych fizjoterapeutów w Polsce. Zapewniamy pomoc w szeregu przypadków – dyskopatie, neuropatie, urazy, dysplazja stawów biodrowych czy leczenie skoliozy – Szczecin nie ma drugiego takiego samego ośrodka, gdzie mogą skorzystać Państwo z tak szerokiej gamy profesjonalnych usług.

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem terapii manualnej dzięki temu, że w sposób ciągły podnosimy kwalifikacje naszych rehabilitantów. Opiekę nad rehabilitacją sprawuje mgr Zbigniew Pawłowski – najwybitniejszy fizjoterapeuta w Polsce. W naszym ośrodku z fizjoterapii korzystają sportowcy wyczynowi, piłkarze z pierwszoligowych zespołów, reprezentanci kraju, oraz członkowie kadry olimpijskiej, jak również osoby uprawiające sport rekreacyjnie.

Oprócz rehabilitacji sportowej prowadzimy rehabilitację przed- i pooperacyjną protez stawów, po zabiegach i urazach kręgosłupa, po urazach i zabiegach w obrębie stawu kolanowego, barkowego, skokowego i łokciowego, biodrowego, po złamaniach rąk, nóg.

 

Nasi lekarze oraz rehabilitanci stale podnoszą swoje kwalifikacje na wysoko wyspecjalizowanych kursach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Austrii, Niemczech.

 

Świadczymy usługi w zakresie:

 

Ponadto pracujemy w oparciu o stałe umowy z Klubami Sportowymi, jak również z firmami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami.

 

Instytucje zainteresowane podjęciem stałej współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 0048 512070572.

Dobry ortopeda - Ortopedia w Szczecinie

Ortopedia to dział medycyny który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem nabytych, albo wrodzonych urazów i chorób narządów ruchu. Przedmiotem zainteresowania specjalisty w dziedzinie ortopedii będzie więc układ więzadłowo-stawowy, uszkodzenia nerwów, naczyń i mięśni oraz szkielet za wyjątkiem kości czaszki, w tym leczenie rozmaitych urazów stawów i kości. Wśród ostatnich z wymienionych należy wyróżnić stłuczenie i skręcenia, zwichnięcia oraz złamania.

Profesjonalna rehabilitacja

Profesjonalna rehabilitacja jest naszą specjalnością. Nasza baza gabinetowa w Szczecinie tworząca Centrum Ortopedii i Rehabilitacji oferuje rozbudowany wachlarz usług, dedykowanych wymagającym Pacjentom. Należymy do wąskiego grona polskich klinik skoncentrowanych na technikach osteopatycznych i technikach terapii manualnej w przywracaniu kondycji i zdrowia Pacjentów, co więcej – jedną z najstarszych w Szczecinie.

 

 

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk