Druckpunkte

ORTOPEDIA DZIECIĘCA

Ortopeda dziecięcy Szczecin
Wśród usług oferowanych przez nasz ośrodek, ta dziedzina medycyny zajmuje szczególne miejsce. Nasz ortopeda dziecięcy przyjmujący w Szczecinie to prawdziwy specjalista w swojej profesji, diagnozujący, leczący i jednocześnie zapobiegający nawrotom różnego rodzaju schorzeń. Diagnostyka jest wykonywana przy pomocy specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu można odpowiednio szybko wdrożyć najodpowiedniejszą metodę leczenia. W przypadku najmłodszych pacjentów wyjątkowo ważne jest również odpowiednie podejście i umiejętność współpracy z dziećmi. Korzystając z usług naszego ośrodka możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości pomoc medyczną.


Konsultacje u doświadczonego ortopedy dziecięcego
Ortopeda dziecięcy musi cechować się specjalistyczną wiedzą, przyjaznym podejściem i umiejętnością wprowadzania komfortowej atmosfery. Dzięki temu, dziecko będzie czuło się bezpiecznie na każdym etapie leczenia i w trakcie wizyt lekarskich. Jednocześnie, podstawowym celem ortopedy jest postawienie możliwie najbardziej dokładnej diagnozy, która zapewni pacjentowi skuteczny powrót do zdrowia i przyniesie długotrwałe efekty, poprawiając tym samym jakość jego życia.


Sprawdzony ortopeda dziecięcy w Szczecinie. Zadzwoń i umów się na wizytę
W Ośrodku Ortopedii i Rehabilitacji przyjmuje specjalista – ortopeda dziecięcy lek. med. Aleksander Szwed. Zajmuje się leczeniem wad wrodzonych narządu ruchu, dysplazją stawów biodrowych u dzieci – badania USG (profilaktyka i leczenie), wrodzonymi i nabytymi wadami stóp (profilaktyka i leczenie), wadami postawy typu koślawość kolan, skrzywieniami kręgosłupa (profilaktyka i leczenie), wykrywaniem i leczeniem nierówności kończyn, leczeniem urazów narządu ruchu i ich następstw u dzieci, a także pozostałymi schorzeniami ortopedyczne u dzieci (m.in. choroba Perthesa, mózgowe porażenie dziecięce, bóle kolan i innych stawów u dzieci).

 

Wizyty: piątek od godziny 16:00
Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem

91 432 71 58 lub 881 220 900

od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 20:00

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk