Szkolenie dla lekarzy, rehabilitantów

W imieniu Gabinetów Lekarskich – Centrum Ortopedii i Rehabilitacji oraz Ortofach Sp. z o.o. przedstawiamy ofertę szkolenia z zakresu Diagnostyka stóp i zasadność stosowania ortez stawowych.

Z uwagi na konieczność ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zwłaszcza w takiej dziedzinie jak ortopedia, fizjoterapia, mamy nadzieję, że szkolenia uznane na całym świecie za najbardziej innowacyjne, spotkają się z zainteresowaniem u lekarzy, rehabilitantów.

Szkolenie odbędzie się w dniu 3 lipca 2012 o godzinie 12:00 w Szczecinie przy ulicy Modrej 86A (I piętro) w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji i potrwa 2 godziny. Spotkanie poprowadzi Pan Jacek Pałkański, konsultant Bauerfeind. Podczas szkolenia zostanie omówiona tematyka z zakresu: innowacyjne koncepcje dla szybszego powrotu do aktywności fizycznej oraz dynamiczny system pomiaru nacisku stóp Medilogic  (sukces działań podejmowanych przez lekarzy / techników ortopedów).

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na adres mailowy: biuro@ortopedia.org.pl i biuro@ortofach.pl do 29 czerwca 2012. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, będzie decydować kolejność zgłoszeń.

0 wyświetlenia0 komentarz
 

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk