REHABILITACJA SPORTOWA

Szczecin

Sport to zdrowie, jednak musimy liczyć się z tym, że wiąże się z również z pewnym ryzykiem. W przypadku większości kontuzji i urazów najlepszym rozwiązaniem jest rehabilitacja sportowa, która powinna być realizowana przed doświadczonych specjalistów. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, dlatego zapewniamy naszym Pacjentom pełne wsparcie w ramach medycyny sportowej, która jako interdyscyplinarna dziedzina lekarska koncentruje się na leczeniu kontuzji u sportowców, a także wspiera ich w doborze optymalnych metod treningowych w celu zapobiegania urazom i poprawy efektywności treningów.

Sportverletzung

Z NAMI POZBĘDZIESZ SIĘ UCIĄŻLIWEJ KONTUZJI.

Skorzystaj z oferty rehabilitacyjnej dla sportowców

Sportowcy są wyjątkowo narażeni na urazy. Nawet jeżeli stosują się do zasad, które mają zapobiec kontuzjom w trakcie aktywności fizycznej, nie zawsze się to udaje. Jeżeli potrzebna jest profesjonalna rehabilitacja sportowa, Szczecin i nasze Centrum Ortopedii i Rehabilitacji to najlepszy kierunek w Północnej Polsce. Z naszego ośrodka korzysta wielu sportowców z całego kraju – piłkarze, siatkarze, lekkoatleci, koszykarze, a także osoby, które uprawiają sporty amatorsko. Każdemu z naszych Pacjentów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i pełną opiekę – doświadczeni rehabilitanci są zawsze do Państwa dyspozycji i służą fachowym wsparciem.

NAJSKUTECZNIEJSZA REHABILITACJA

Sportowa w Szczecinie

Doskonale wiemy, że w takich chwilach dla każdego sportowca najważniejsza jest możliwość powrotu do życia zawodowego i uprawiania ukochanego sportu. Oczywiście rehabilitacja sportowa nie jest zarezerwowana wyłącznie dla zawodowców – to również sposób na przywrócenie sprawności ruchowej wszystkim osobom, które na co dzień uprawiają sport jako hobby, biegając, jeżdżąc na rowerze, grając w piłkę itd. Rehabilitacja będzie skuteczna zarówno przy kontuzjach, po operacjach, jak i w działaniach profilaktycznych, które doskonale wspomogą cały układ kostny oraz mięśniowy.

Physiotherapy

PROFESJONALNA REHABILITACJA SPORTOWA

odwiedź nasz gabinet

Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków medycznych w północnej Polsce, który oferuje w pełni profesjonalne usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne. Nowoczesne metody skutecznie skracają czas leczenia i doskonale przywracają ogólną sprawność pacjenta. Jednak, aby rehabilitacja sportowa przyniosła oczekiwany efekt, należy opierać się na właściwych technikach. W naszym ośrodku uzyskasz pomoc specjalistów z różnorodnych dziedzin, dzięki czemu nasi pacjenci mają pewność, że zastosowane metody będą odpowiednio dobrane do ich indywidualnych potrzeb.

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk