_WIE7532.jpg

STAWY I TKANKI

USG stawu łokciowego, skokowego i innych Szczecin

W Centrum Ortopedii i Rehabilitacji oferujemy profesjonalne badania USG stawów (m.in. łokciowego, skokowego, kolanowego, biodrowego). Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Szczecinie – to tu znajduje się nasza placówka. Specjaliści w zakresie diagnostyki obrazowej wykonają dla Państwa dokładne badanie, które jest niezbędne w przypadku szeregu chorób stawów oraz przy urazach ścięgien i wiązadeł – oferujemy również leczenie pourazowe. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z badań lub konsultacji, zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Wykonaj USG stawów w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Wskazaniem do wykonywania badań USG stawów jest choroba zwyrodnieniowa lub uraz. Opuchlizna oraz ból to sygnały alarmujące – należy wykonać wówczas badanie ultrasonograficzne, które pozwoli ocenić uszkodzenie stawu łokciowego, skokowego, kolanowego czy innych i podjąć odpowiednie czynności w kontekście ich leczenia lub rehabilitacji. W Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie oferujemy Państwu specjalistyczne badania oraz konsultacje.

 

USG stawu łokciowego, skokowego i innych w COR w Szczecinie

Ubytki w tkance chrzęstnej, która jest gładką i elastyczną substancją otaczającą kości stawów i umożliwiającą im przesuwanie się bez powstawania tarcia, mogą być spowodowane przez chorobę zwyrodnieniową stawów. Może ona dotyczyć wszystkich stawów, między innymi stawu skokowego, stawu łokciowego, stawów i kręgów szyjnych, stawów kręgosłupa odcinka lędźwiowego, stawu kolanowego oraz stawu biodrowego. Właściwe leczenie zwyrodnienia stawów wymaga odpowiedniego rozpoznania, które przeprowadzić można na podstawie szeregu badań specjalistycznych.

Diagnostyka oraz skuteczne leczenie zwyrodnienia stawów.

Nasze Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie oferuje kompleksową obsługę w zakresie pełnej diagnostyki oraz terapii zwyrodnienia stawów, która obejmuje m.in. leczenie zwyrodnienia stawu biodrowego, kolanowego, skokowego i innych. Pacjenci, którzy odwiedzą naszą placówkę, mogą skorzystać m.in. z konsultacji specjalistycznej oraz badania ultrasonograficznego. W celu umówienia się na wizytę lub badanie zachęcamy do rejestracji telefonicznej. Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin zaprasza do placówki.

 

lek. med. Magdalena Kabat-Jastak

Wizyty: czwartek od godziny 16:20 do 19:00

 

Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem 91 432 71 58 lub 881 220 900 od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 20:00

 

lek. med. Dominik Skupiński

Wizyty: wtorek od godziny 14.00 do 16:00

 

Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem 91 432 71 58 lub 881 220 900 od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 20:00

Modra 86A, 71-220 Szczecin, Polska

©2020 Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Szczecin - Made By Awierianow Patryk